четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Денісова звернулась до омбудсмена Росії Москалькової з вимогою надати відомості щодо затриманих українців

Новини , Політика

Денісова звернулась до омбудсмена Росії Москалькової з вимогою надати відомості щодо затриманих українців

views90

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Українська омбудсмен Людмила Денісова заявила про провокації Росії не лише на Донбасі, а й в окупованому нею Криму. Сьогодні стало відомо про затримання у Керчі двох підлітків, яким закидають підготовку теракту. Вона звернулась з вимогою до російської омбудсмена Москалькової з вимогою надати повний список тих громадян України, яких утримує окупаційна «влада».

Про це вона написала на своїй сторінці Фейсбук.  

За її словами, українські органи не отримали жодної офіційної інформації з приводу затримання молодих людей.

«День провокацій країною-агресором – триває. В тимчасово окупованій Керчі ФСБ затримала двох неповнолітніх місцевих мешканців 2003 та 2004 року народження, які начебто готували терористичний акт у двох закладах освіти цього міста. Наразі, уповноважені українські органи державної влади не отримали офіційної інформації щодо підстав затримання, анкетних даних та процесуального статусу вказаних громадян», – написала Денисова.

З огляду на цю ситуацію, відповідно до повноважень, Денисова звернулася до омбудсмена Росії Тетяни Москалькової з вимогою надати повні відомості щодо затриманих.

«Звертаюсь до Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової з вимогою надати офіційні відомості стосовно затриманих громадян України, а саме: анкетні дані, підстави затримання та їхній процесуальний статус. Крім того, прошу перевірити дотримання права затриманих громадян України на належне утримання, справедливий суд та захист», – йдеться в повідомленні.

Крім того, українська омбудсмен закликала UNICEF UNICEF Ukraine та представників міжнародних правозахисних організацій сприяти дотриманню прав затриманих неповнолітніх на час проведення процесуальних дій відносно них.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі