понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Денісова звернулась до міжнародних організацій з закликом надати тести визначення COVID-19 в ОРДЛО

Денісова звернулась до міжнародних організацій з закликом надати тести визначення COVID-19 в ОРДЛО

views88

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Уповноважена ВР України з прав людини Людмила Денісова закликала міжнародні гуманітарні організації сприяти у забезпеченні тестами на виявлення Covid-19 жителів ОРДЛО.

Про це вона написала у своєму акаунті Фейсбук. 

Вона закликала міжнародні організації, які мають доступ до ОРДЛО, сприяти у забезпеченні тестами та медичними препаратами.

«Звертаюся до міжнародних гуманітарних організацій, які мають доступ до вказаних територій звернути увагу на ситуацію, що склалася, а також сприяти у максимальному забезпеченні тестами на визначення COVID-19, медичними препаратами, та засобами особистого захисту цивільного населення, а також провести інформаційну кампанію щодо недопущення поширення коронавірусу», – написала вона.

Денисова заявила, що ГО «Восточная правозащитная группа» надала інформацію про те, що за минулий тиждень близько 600 місцевих жителів з ОРДЛО звернулися до лікарів з симптомами ГРВІ.

«Крім того, з підозрою на пневмонію – 91 людина. На жаль, аналогічна інформація стосовно захворюваності на тимчасово окупованій території Криму відсутня», – написала вона.

Омбудсмен додала, що тестів в на визначення коронавірусу в ОРДЛО немає.

«Через те, що на тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей відсутні тести на визначення COVID-19, лікарі не мають змоги встановити етіологію пневмонії».

Вона закликала співгромадян, які проживають на тимчасово окупованих територіях Криму, Донецької та Луганської областей, бути уважними до свого здоров’я та при перших симптомах ГРВІ звертатися до лікаря й не займатися самолікуванням.

Нагадаємо. Раніше «Міністерство охорони здоров’я «ДНР» заявило про масові захворювання двостороннім запаленням легенів. Але назвали це не коронавірусом, а свинячим грипом H1N1. Було оголошено про 43 летальні випадки.

Також ми писали про те, чому окупаційна адміністрація ОРДЛО відмовляється приймати навіть найпростіші превентивні заходи для протидії епідемії коронавіруса. І приводили статистику хворих по різних містах окупованої Луганської та Донецької областей.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі