неділя, 02 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Денісова відсторонила від виконання обов’язків Лисянського

Події

Денісова відсторонила від виконання обов’язків Лисянського

views77

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Після появи у соціальній мережі відео бійки за участю представника омбудсмена на Донбасі Павла Лисянського в ресторані у Святогірську (Донецька область), уповноважена з прав людини Людмила Денісова призначила службову перевірку й тимчасово відсторонила свого підлеглого.

Про це Людмила Денісова написала у Фейсбуці.

«У зв’язку з повідомленнями у ЗМІ про інцидент, який стався  5 грудня 2020 року між моїм представником з дотримання прав жителів Донецької та Луганської областей Павлом Лисянським та працівником готельного комплексу «Монарх», розташованого у місті Святогірськ повідомляю наступне: у неділю вранці Павло Лисянський особисто поінформував мене про зазначений випадок», – йдеться в повідомленні.

Вона зазначила, що вже ухвалено рішення про проведення службової перевірки щодо представника Уповноваженого з дотримання прав жителів Донецької та Луганської областей. Перевірка триватиме до 21 грудня 2020 року і на це період Лисянського відсторонено від посади.

Денісова повідомила, що «за результатами службового розслідування будуть вжиті відповідні заходи реагування».

На опублікованому відео можна побачити, що конфлікт виник через карантинні обмеження, яких намагався дотримуватися ресторан.

Працівники ресторану просили компанію покинути приміщення, бо вони закриваються після 22, як це передбачає законодавство. Проте Павло Лисянський підійшов до охоронця, підвищив голос і наполягав, що компанія піде з закладу, «щойно доп’є свої напої». Охоронець відповів, що викличе поліцію.

«Ти чьо «умнічаєш»? Ти що, «мусарской»? Якщо ти «мусарів» викликаєш, то хто ти? Ти мені «мусарів» збираєшся викликати – ти що, «мусарской»?, – кричав представник омбудсмена.

Після цього він штовхнув охоронця закладу і коли той впав на підлогу й почав бити ногами. Інші працівники закладу почали кричати комусь, щоб викликали поліцію.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі