понеділок, 20 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Денісова у ГПУ: новини з допиту, що тривав понад 6 годин

Новини , Суспільство , Події

Денісова у ГПУ: новини з допиту, що тривав понад 6 годин

views130

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Людмила Денісова, уповноважена Верховної Ради з прав людини, була допитана у ролі свідка Генеральною прокуратурою України.

Цю інформацію одразу після допиту журналістам надав її адвокат – Андрій Тарасов – оскільки вона відмовилась від коментарів. Причина відмови – підписка про нерозголошення жодних фактів досудового слідства.

Тарасов повідомив, що Денісову допитували за кримінальним провадженням, яке зареєстрували ще в 2014 році. Його веде Управління спецрозслідувань у справах Майдану. Адвокат наголосив на тому, що Денісова давала покази саме як свідок і жодних підозр їй не вручали, проте детальніше розповісти про зміст свідчень відмовився, пояснивши це зобов’язанням не розголошувати інформацію, яка стосується слідства.

Власне допит тривав 6 з половиною годин. Тарасов зазначив, що незважаючи на відношення цієї справи до Майдану, в її рамках вже проводився необхідний обшук та було розповсюджено звукозапис. Жодних коментарів про те, чи ставили Денісовій питання про прослуховування суддів Окружного адміністративного суду Києва, він не надав.

Також адвокат повідомив, що на даний момент жодних повісток Денісовій не вручали, тому можливість повторного допиту не виключена.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі