четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
День Незалежності України: де та як проходитиме у Києві

Суспільство

День Незалежності України: де та як проходитиме у Києві

views93

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У понеділок, 24 серпня, Україна відзначає 29-ту річницю проголошення незалежності держави. Одне з найважливіших для держави свят відзначають щорічно в один і той же день.

Традиційно в цей день в Києві проходив військовий парад. Проте цього року офіційного параду не буде через пандемію коронавірусу.

Центрами святкування в столиці стануть Софійська та Михайлівська площі. Всі масові заходи відбуватимуться з урахуванням заходів (дистанція, масковий режим) для запобігання розповсюдженню коронавірусу.

Цього дня відбудеться також Марш ветеранів. Участь у ньому візьмуть ветерани АТО та ООС, волонтери та активісти. Він розпочнеться о 10:30 24 серпня біля станції метро «Університет».  Маршрут побудований відповідно до традиції військового параду в Україні.

Серед «коробок» буде сформовано і колону в підтримку політв‘язнів Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко та Яни Дугарь. Активісти закликали всіх охочих надягти білі футболки (дрес-код «коробки») та прийти о 9:30 в парк Шевченка до Червоного корпусу КНУ.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі