неділя, 02 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
День Незалежності України

ГО "ГРУПА ПАТРІОТ" , Події

День Незалежності України

views151

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Прийміть щирі вітання від ГО «ГРУПА ПАТРІОТ» з Днем Незалежності України!

Цей день втілив у собі прагнення українського народу до самовизначення та свободи. З давних давен українці були вільною нацією, сильною та волелюбною, але на шляху до незалежності кожного разу були якісь перепони. Зараз ми теж всі разом переживаємо складні часи й перед нами стоять дуже великі завдання. Але ми впораємось! Бо ми – єдина, сильна і незалежна країна.

Не має значення де народився кожен з нас: у Києві чи Донецьку, Харкові чи Вінниці, Луганську чи Івано-Франківську, Севастополі чи Слов’янську. Велике значення має лише віра у перемогу України, наша єдина країна, спільне майбутнє та єдність кожного з нас. Лише так, разом, ми зможемо зробити свою Батьківщину сильною, успішною та незламною.

Давайте разом робити справжню незалежність. Нехай на вас не впливають чужі думки, інші люди, політики… будь-хто. Почнемо робити незалежність з самих себе і нехай це стане точкою відліку в житті кожного.

28 років незалежності – це тільки початок. Разом, лише разом, ми зможемо творити історію дійсно Незалежної та вільної України.

Бажаємо всім українцям сил у боротьбі та досягнень поставленої мети. Любіть свою землю, свій Прапор, свою Батьківщину! Нехай ніколи не згасає оптимізм та віра у перемогу!

Зі святом, Україно! З Днем Незалежності!

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі