вівторок, 07 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
День Незалежності: атмосферні фото з Маршу ветеранів та акція під Офісом Президента

Суспільство

День Незалежності: атмосферні фото з Маршу ветеранів та акція під Офісом Президента

views75

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Києві продовжується свято Дня Незалежності. Великі колони військових, волонтерів і ветеранів російсько-української війни йдуть центром міста під гучні оплески оточуючих людей. А під Офісом президента люди скандують: «Єрмака на нари!», «Україна Незалежна!», «Не дамо здати Україну!», «Зеля, виходь!». Після учасники планують іти до Офісу Генерального прокурора, де проведуть ніч напередодні судового засідання у справі Шеремета.

Цього року проходить святкування 29 річниці Незалежності України. І вже другий рік поспіль Україна бачить відразу два варіанти святкування найголовнішого державного свята: від президента та від учасників російсько-української війни. І саме сьогодні людей на Марші ветеранів ще більше, ніж торік.

У той час, коли президент оголосив святковий концерт, де виступили артисти з піснями як українською, так і російською мовами, співала Вєрка Сердючка на даху вагончика, а Оля Полякова давала жару у навпілоголеному вигляді, поряд йшли ті, хто знає, що таке справжня Незалежність.

Марш ветеранів поділений на «коробки», серед яких є як бригади військових, так і області, волонтерські рухи, громадські організації.

Серед них є й «коробка» активістів, які виступають на підтримку політв’язнів України. Зокрема, тих, кого необґрунтовано звинувачують у вбивстві Павла Шеремета: Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко та Яни Дугарь.

День Незалежності: атмосферні фото з Маршу ветеранів та акція під Офісом Президента
Фото Патріот Донбасу

Частина людей підійшла до Офісу Президента. Люди скандують: «Єрмака на нари», «Україна Незалежна», «Не дамо здати Україну», «Зеля, виходь».

Після закінчення акції учасники планують іти до Офісу Генерального прокурора. Тут вони хочуть провести ніч напередодні судового засідання у справі Шеремета.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі