середа, 28 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Демонтаж РФ: у Польщі обговорять створення нових держав на території сучасної Росії

Cіпратов Роман


За кордоном , Суспільство , Політика

Демонтаж РФ: у Польщі обговорять створення нових держав на території сучасної Росії

views88

23.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

23-25 вересня у польському Гданську відбудеться Третій Форум вільних народів Росії (Free Nations of Russia Forum), на якому обговорюватимуться питання звільнення корінних народів РФ від російського поневолення.

Про це повідомляє Укрінформ.

Як зазначають організатори, на форумі увага акцентуватиметься на створенні незалежних національних держав на території нинішніх північно-західних регіонів Росії.

«У центрі уваги ІІІ Форуму вільних народів Росії (організатори вже оголосили про плани проведення IV та V форумів до кінця 2022 року) будуть «старі-нові» постросійські країни в регіонах Балтії та Скандинавії», – повідомили організатори.

Як зазначається, йдеться насамперед про Інгрію, Карелію і Балтійську республіку, а також потенційні сусіди балтійських та скандинавських країн: Смаландію, Псков, Новгород, Помор’я, Лапландію, Мурманську республіку, Комі та їх «звільнення від кремлівської імперії та повернення до споконвічного європейського коріння».

Форум проходитиме у гібридному форматі. Спікерами на форумі будуть представники різних груп та народностей Росії, експерти та члени урядів ЄС та НАТО, лідери думок, представники ЗМІ. Зокрема, у форумі візьмуть участь євродепутати від Польщі Анна Фотига, Косма Злотовський, колишній глава МЗС України Павло Клімкін, колишній депутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов, чеченський політичний та державний діяч Ахмед Закаєв, а також численні представники корінних народів Росії.

Учасники форуму зосередяться на питаннях контрольованого процесу деколонізації Росії, створення нових країн у балтійському та скандинавському регіонах на постросійському просторі, денуклеаризації та демілітаризації на постросійському просторі, формуванні нової архітектури безпеки у Балтійському та Скандинавському регіонах.

У виданні нагадали, що І Форум вільних народів Росії відбувся 8 травня у Варшаві, а ІІ Форум – 22-24 липня у Празі.