четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Демонструємо миролюбність. Богдан пропонує «перемикатись на ментальність росіян»

Новини , Політика

Демонструємо миролюбність. Богдан пропонує «перемикатись на ментальність росіян»

views110

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Андрій Богдан, який очолює Офіс президента Володимира Зеленського, винайшов нову «формулу миру».

«Треба перемикатись на ментальність росіян», – сказав він в інтерв’ю «Українській правді».

На початку розмови посадовець зупинився на скандальній «формулі Штайнмаєра» та на тому, як вона пов’язана з обміном полоненими. Богдан запевнив, що ніякого зв’язку між ними взагалі не було. Обмін «35 на 35», що відбувся 7 вересня, це просто «взаємний крок назустріч», і він ні до чого не зобов’язує Україну. Наша сторона не повинна йти на якісь поступки після нього.

Сенс обміну Богдан вбачає в декількох аспектах. По-перше, він показав «адекватність керівництва». По-друге, вдалося об’єднати українців навколо ідеї звільнення наших співгромадян. І, нарешті, найважливіший меседж – українські полонені побачили, що держава їх не кидає, б’ється до останнього заради визволення.

Що стосується так званої «формули Штайнмаєра», то наполягаючи на її реалізації, Україна демонструє миролюбність. Богдан вважає це очевидним не тільки для власного суспільства та зовнішнього світу, а навіть для російських громадян.

Аж тут постає цікаве питання: чого голова ОПУ очікує від Росії?

Андрій Богдан впевнений, що офіційний Кремль буде змушений «якось відповідати», бо та позиція, яку він демонстрував до цих пір, не сприймається навіть в самій Росії. На чому базується така думка, незрозуміло. Адже трохи згодом Богдан стверджує, що навіть рішення міжнародного суду нічого не варті для Москви. Росія мала б відпустити наших моряків, але вона їх не відпускала й ніколи б цього не зробила.

Висновок, який робить Богдан наприкінці розмови, вражає.

«Треба перемикатися на ментальність росіян», – сказав голова президентського офісу.

Він вважає, що завдяки ЗМІ росіяни дуже сильно «накручені» проти нас і якщо змінити їхнє ставлення, демонструючи відкритість та готовність до компромісів, це призведе до того, що суспільство почне тиснути на керівництво, ставити йому незручні питання. Для ілюстрації цієї думки Богдан послався на приклад війни в Афганістані. Він вважає, що СРСР вивів війська з Афганістану внаслідок не тільки міжнародних проблем, а й суспільних рухів всередині власної країни.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі