субота, 26 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Демонізація української армії та добровольців – це сценарій Путіна

Російська агресія , Суспільство

Демонізація української армії та добровольців – це сценарій Путіна

views79

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

За сценарієм Путіна пішов Володимир Зеленський, демонізуючи українських добровольців та збройні сили. Про це сказав Андрій Парубій, який представляє партію «Європейська солідарність» у Верховній Раді.

Так депутат оцінив дії президента Зеленського, спрямовані на розведення сил на пілотних ділянках фронту, зокрема в місті Золоте. За словами Парубія, відбулось саме те, про що говорив Сергій Сивохо – «зміна смислів». Зусиллями президента українські воїни представлені як бойовики та карателі, що не дозволяють встановити мир. Їм було протиставлено «нібито мирних жителів», які «прагнуть миру».

На думку Андрій Парубія, в цьому випадку Зеленський продемонстрував поведінку, далеку від того, як має поводитись головнокомандувач та людина, що несе відповідальність за національну безпеку. Фактично він реалізував сценарій Путіна та російської пропаганди.

Насправді прагнення до «миру за будь-яку ціну» призведе до капітуляції та відступу, зазначив Парубій.

Нагадаємо. З приводу вчорашнього початку розведення сил та засобів на Луганському напрямку свої коментарі надали Президент України та ватажок так званої «ЛНР». Зеленський заявив, що потрібно припинити стріляти, йти до миру та лікувати рани. Пасічник також заявив, що Україні потрібно перестати стріляти й оголосив військове навчання на окупованій території. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі