субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Декому з українських біженців в Ірландії доводиться ночувати на вулиці

Світлана Макарова


За кордоном , Суспільство

Декому з українських біженців в Ірландії доводиться ночувати на вулиці

views1703

05.04.2023

Подiлитися у соц.мережах

В Ірландії, куди щодня прибувають близько 85 українців та 29 претендентів на здобуття міжнародного захисту, загострюється проблема із житлом. Вже зараз налічується 432 біженці, яким не було надано державне житло, і деякі з них, як вважають, сплять на вулиці.

Про це повідомляє The Irish Examiner.

Зазначається, що до середини квітня понад 1200 прохачів притулку мають залишити готелі. Й це ще більше посилить проблему нестачі житла в Ірландії.

Комітет Кабінету міністрів по Україні отримав документ, в якому зазначено, що при розподілі житла пріоритет має бути відданий жінкам та дітям.

Загалом державна система втратить 1228 ліжко-місць через те, що готелі вирішили не продовжувати контракти.

Як повідомив міністр інтеграції Родерік О'Горман своїм колегам, найближчими тижнями очікується нове прибуття біженців до країни, що призведе до більшої нестачі житла.

За інформацією видання, крім браку житла для біженців, школи також потерпають від браку місць для учнів. Очікується, що міністр освіти Норма Фоулі попередить колег про те, що в даний час у школах по всій країні спостерігається значна нестача місць, і до наступного навчального року необхідно провести ретельну підготовку.

Нагадаємо, в Ірландії дозволили виселяти українських біженців.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі