вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Де б не з’явилися – йде руйнування. Лівія просить США допомогти у конфлікті з РФ

За кордоном , Новини

Де б не з’явилися – йде руйнування. Лівія просить США допомогти у конфлікті з РФ

views81

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністр внутрішніх справ підтримуваного ООН уряду Лівії Фатхі Башаґа висунув звинувачення Росії у розпалюванні конфлікту в Лівії задля поширення свого впливу на країну-виробника нафти, та закликав Сполучені Штати Америки посприяти припиненню конфлікту.

Про це повідомляє видання Bloomberg.

«Росіяни втрутились, щоб підлити масла у вогонь та посилити конфлікт, замість того, щоб знайти рішення», ― заявив міністр Фатхі Башаґа в інтерв’ю Bloomberg в місті Туніс перед своїм візитом до Вашингтону.

Він зазначив, що доказом втручання РФ є дислокація у Лівії військових «Вагнер», які раніше вже побували у Сирії, центральній Африці.

«Де б не з’являлися бойовики «Вагнера», відбувається руйнування», ― сказав міністр.

Минулого тижня у виданні New York Times писали про те, що до Лівії протягом останніх тижнів прибуло 200 російських військових. Росія відправляє передові винищувачі «Сухий» та завдає координовані ракетні, високоточні артилерійські удари, а також використовує снайперів. Таким чином вона розігрує той самий сценарій, котрий надав Москві впливовий важіль під час громадянської війни в Сирії.

В своєму інтерв’ю видавництву Bloomberg Башаґа звинувачує РФ у намаганні відновити режим Муаммара Каддафі, який був повалений у 2011 році. В Кремлі ж заперечують всіляку причетність до військового конфлікту у Лівії.

Голова МВС Лівії наголосив на тому, що США були незламним союзником під час повалення старого режиму та мають «моральні і юридичні зобов’язання» перед Лівією.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі