четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ДБР звузило коло підозрюваних, причетних до вбивств активістів Майдану

Події

ДБР звузило коло підозрюваних, причетних до вбивств активістів Майдану

views80

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Державне бюро розслідувань України визначило коло силовиків, що ймовірно причетні до смерті активістів, яві були смертельно поранені під час збройних провокацій на Майдані у січні 2014 року.

Про це повідомив заступник керівника Управління Державного бюро розслідувань Артем Яблонський, що наразі веде слідство з приводу злочинів, скоєних у зв’язку із масовими протестами у 2013–2014 роках, передає «Укрінформ».

«Нігоян, Жизневський, Сеник – там вбивства вчинені правоохоронцями, тому зараз ми відпрацьовуємо дуже активно підрозділи, які в той час отримували відповідну зброю, відповідні боєприпаси, ми встановили навіть точну кількість патронів, з яких могли вбити, яка була видана правоохоронцям, конкретну зброю, з якої могли бути здійснені ці постріли, і над цим працюємо», – зауважив Артем Яблонський.

За даними слідства, відеоматеріали, що є у наявності за той період не дають поки встановити конкретних причетних осіб, а тип зброї не дозволяє ідентифікувати її. Проте, у ході розслідування відомство отримало інформацію, що виключає причетність інших учасників Майдану до вбивств своїх побратимів. Це дозволило окреслити коло осіб, які вчинили ці злочини, з ними наразі проходить слідча робота.

Також у відомстві зазначили, що перші Герої Небесної сотні у 2014 році були смертельно поранені внаслідок дій правоохоронців.

Нагадаємо, що 22 січня 2014 року під час пострілів на Майдані загинули Сергій Нігоян та Михайло Жизневський. Романа Сеника в той же день з тяжкими пораненнями госпіталізували. Через критичний стан він помер у лікарні 25 січня того року.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі