неділя, 24 жовтня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ДБР заявило про отримання рапорту щодо Лероса раніше за появу його публікацій у Фейсбук

Події

ДБР заявило про отримання рапорту щодо Лероса раніше за появу його публікацій у Фейсбук

views16

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Державне бюро розслідувань заявило, що СБУ направило до них запит щодо народного депутата від фракції «Слуга народу» раніше, ніж він опублікував скандальні відеозаписи зі звинуваченням у корупції Єрмака. Саме так Олександр Бабіков прокоментував заяву адвоката Масі Найєма.

Про це повідомив на запит «Цензор» перший заступник глави Держбюро розслідувань, призначений Венедіктовою (тепер вже Генпрокурор), Олександр Бабіков.  

За його словами, рапорт СБУ надійшов у ДБР 25 березня. В у ньому йдеться про виявлення ознак злочину, до якого нібито може мати стосунок народний депутат «Слуги народу» Гео Лерос.

«Цей рапорт надійшов у порядку статті 214 Кримінально-процесуального кодексу України від 25 березня для розгляду питання внесення в ЄРДР. Ті, хто отримав доступ до згаданого документа, знають, яка там дата, але її сховали, щоб прив’язати до інших подій, які мали місце значно пізніше», – розповів колишній адвокат Януковича Олександр Бабіков.

Він додав, що з ДБР цей рапорт було направлено в Офіс генпрокурора для прийняття правового рішення.

Для тих, хто пропустив, повідомлення Масі Найєма:

«Сьогодні з моїх джерел стало відомо, що Головне управління у боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України направило в Державне бюро розслідувань рапорт про вчинення Гео Леросом злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою). Цей рапорт СБУ направила в ДБР у понеділок вранці, тобто на наступний день після заяви керівника Офісу президента України, яку він опублікував у неділю зі словами «рекомендую підготуватися…». Мета, думаю, зрозуміла», – заявив Найєм.

Водночас, сам депутат Гео Лерос виклав чергове відео разом з документами.

«Надаю факти корупції за призначенням Купчака на Енергоатом. Подивіться уважно, хто його лобіював в офіційному зверненні на Прем’єр Міністра, що відповідає відео, яке я також додаю, де люди пов’язані з Денисом обговорюють як візьмуть з Купчака за посаду 5 (схоже, що мільйонів)», – написав він у Фейсбук.

Коментарi (0)