четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ДБР викрило посадовців Медичних сил ЗСУ, які закупили непридатні апарати ШВЛ

Події

ДБР викрило посадовців Медичних сил ЗСУ, які закупили непридатні апарати ШВЛ

views69

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Державне бюро розслідувань викрило злочинну діяльність службових осіб, які закупили за бюджетні кошти непридатні до використання апарати штучної вентиляції легенів для потреб Збройних сил України.

Про це повідомив прес-центр ДБР.

Працівники ДБР отримали інформацію, що у травні 2020 року представники Командування Медичних сил Збройних сил України на загальну суму 11 млн грн закупили апарати штучної вентиляції легенів, які за комплектацією та технічними характеристиками не відповідають медико-технічним вимогам тендерної документації. Закуплені апарати неможливо використовувати за прямим призначенням.

16 лютого 2021 року слідчі ДБР провели обшуки за місцем роботи та мешкання фігурантів у місті Київ, від час яких вилучено електронні носії інформації, мобільні телефони та інші документи, що підтверджують незаконну діяльність.

Наразі проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії, триває досудове розслідування.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює Головне слідче управління ДБР, оперативний супровід – Головне оперативне управління ДБР, процесуальне керівництво — Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Офісу Генерального прокурора.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі