неділя, 02 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ДБР повідомила про підозру у держзраді колишньому Прем’єр-міністру Азарову

Події , Політика

ДБР повідомила про підозру у держзраді колишньому Прем’єр-міністру Азарову

views86

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Слідчі ДБР повідомили про підозру у державній зраді колишньому Прем’єр-міністру України Миколі Азарову.

Про це повідомляє прес-служба ДБР.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що зміст та умови Угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України були нав’язані Президентом РФ Дмитром Медвєдєвим тодішньому Прем’єр-міністру України Миколі Азарову в Москві о другій годині ночі, 21 квітня 2010 року, напередодні її підписання»,– йдеться у повідомленні.

Колишній Прем’єр-міністр України Достовірно забезпечив візування та погодження проєкту документів з боку відповідних посадових осіб (міністрів, керівників правоохоронних органів, та від імені Кабінету Міністрів України) та сприяв реалізації інтересів РФ під час усіх стадій погодження проєкту Угоди аж до її імплементації.

Слідство отримало оригінали документів, які свідчать про свідомі дії колишнього Прем’єр-міністра України Миколи Азарова на шкоду України. У подальшому це призвело до окупації Криму Російською Федерацією.

Злочинні дії вчинялись за попередньою змовою групою осіб з тодішнім Президентом України Віктором Януковичем, який на даний час переховується на території Росії.

У відповідності до законодавства підозра надіслана Миколі Азарову за останнім відомим місцем його проживання.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі