четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ДБР підозрює у зливі персональних даних сервісний центр МВС і Державну міграційну службу

Події

ДБР підозрює у зливі персональних даних сервісний центр МВС і Державну міграційну службу

views107

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Державне бюро розслідувань заявило, що підозрює посадовців головного сервісного центру МВС і Державної міграційної служби у причетності до розповсюдження персональної інформації громадян України.

Про це повідомила пресслужба ДБР у телеграм-каналі.  

Вказується, що це поки що попередня інформація і що слідчими Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань розпочато досудове розслідування за фактом витоку інформації, яка містила персональні дані громадян України та була розповсюджена в одному із анонімних телеграм каналів.

«За попередньою інформацією, до витоку персональних даних можуть бути причетні посадові особи Головного сервісного центру МВС України та Державної міграційної служби», – йдеться у повідомленні.

Зазначається також, що досудове розслідування розпочато за ч.3 ст.365 та ч.2 ст.361-2 Кримінального кодексу України) – перевищення влади або службових повноважень працівниками правоохоронних органів, що спричинило тяжкі наслідки, та несанкціонованого збуту або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, що заподіяло істотну шкоду, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі