п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ДБР оприлюднило звіт за минулий місяць щодо розслідування «Справи Майдану»

Політика

ДБР оприлюднило звіт за минулий місяць щодо розслідування «Справи Майдану»

views57

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Державне бюро розслідувань на своєму офіційному сайті оприлюднило звіт про розслідування злочинів скоєних під час Революції Гідності.

У звіті повідомляється, що станом на кінець лютого 2021 року у спеціальному підрозділі ДБР з розслідувань «справ Майдану» перебуває 78 кримінальних проваджень.

Двом колишнім суддям одного з районних судів Києва та колишньому інспектору дорожньо-патрульної служби ДАІ ГУМВС України в м. Києві повідомлено про підозру у незаконному перешкоджанні акціям протесту шляхом незаконного притягнення до адміністративної відповідальності та позбавлення права керувати транспортними засобами учасників «Автомайдану».

До суду скеровано обвинувальний акт щодо керівника органу досудового розслідування Смілянського міського відділу міліції, чотирьох слідчих цього відділу та процесуального керівника, яких звинувачено у притягненні до кримінальної відповідальності та подальше взяття від варту 7 невинних осіб, які брали участь у акції протестів у м. Черкаси.

Також до суду скеровано обвинувальний акт стосовно двох цивільних осіб, оголошених у міжнародний розшук, які вночі 21 січня 2014 року з Олександрівської клінічної лікарні м.Києва викрали та катувала учасників «Євромайдану» Луценка І.В та Вербицького Ю.Т., подальшого умисного вбивства останнього.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі