вівторок, 06 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ДБР й досі не розслідує справу Богдана та Портнова за заявою Чорновол

Новини , Право

ДБР й досі не розслідує справу Богдана та Портнова за заявою Чорновол

views86

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Державному бюро розслідувань не було зареєстровано кримінальної справи щодо голови Офісу президента Андрія Богдана та юриста Андрія Портнова. Розслідування за заявою, яку подала колишня депутатка від партії «Народний фронт» Тетяна Чорновол, наразі не проводиться.

«Державне бюро розслідувань не реєструвало кримінальне провадження і не здійснює досудове розслідування про замах на розтрату коштів державного бюджету країни у розмірі більше 3 млрд гривень заступником Міністра Кабінету Міністрів України А. Богданом і керівником Головного управління з питань судоустрою Адміністрації Президента України А. Портновим в 2012 і 2013 роках», – йдеться у заяві ДБР.

У відомстві повідомили, що відповідну заяву Чорновол передала 9 жовтня до голови ДБР Романа Труби. Також вказується, що у заяві немає обставин, які б вказували на факти скоєння кримінального злочину.

Разом з тим, в ДБР наголосили, що «заявнику повідомлено, що в разі незгоди з невнесенням за його заявою відомостей в ЕРДР, він має право звернутися до суду».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі