понеділок, 23 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Дати відсіч Кремлю та зупинити політичні репресії», – Рух опору капітуляції закликав до об’єднання

Суспільство

«Дати відсіч Кремлю та зупинити політичні репресії», – Рух опору капітуляції закликав до об’єднання

views34

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Рух опору капітуляції закликав усі державницькі сили та проукраїнських громадян об’єднатися, відкласти розбіжності й об’єднати зусилля у парламенті та місцевих радах і всюди, де цього вимагають інтереси України.

Відповідну заяву Рух оприлюднив у Фейсбуці.  

У заяві йдеться про захист держави на тлі інформації про повномасштабний наступ Росії та через «ворожу агентуру» в Україні.

«Суверенітет України нині під серйозною загрозою. Ширяться повідомлення, що Росія готова до вирішального наступу на Україну, а ворожа агентура безперешкодно діє в усіх сферах життя країни», – йдеться у повідомленні.

Вказується також, що дії влади призвели до політичної та економічної кризи, деградації системи державного управління, посилення впливу олігархів та «регіоналів».

«Дії чинної влади за рік призвели до політичної та економічної кризи, деградації системи державного управління, посилення впливу олігархів та «регіоналів». Зросли загрози для національної безпеки та макроекономічної стабільності, спостерігаємо тривожні тенденції у гуманітарній сфері. Тривають політичні репресії, згортається курс на членство в НАТО і ЄС та послаблюється обороноздатність країни», – йдеться в повідомленні.

У Русі наголошують, що прокремлівські сили хочуть штучно спровокувати громадянський конфлікт для повернення України у сферу впливу країни-агресора.

«Це створює смертельну небезпеку для самого існування України як незалежної держави. Прокремлівські політичні сили та агенти, за повного потурання влади, готуються до реваншу й штовхають країну до капітуляції. Вони хочуть штучно спровокувати громадянський конфлікт, щоб повернути країну у сферу російського впливу», – йдеться у заяві.

Рух опору капітуляції звернувся також до громадян із закликом об’єднатись.

«Наше завдання як громадян — об’єднатись і зупинити ці загрозливі процеси, захистити суверенітет і соборність України, демократичні інститути, конституційні права і свободи. Захистити національну державність, цінності Революції Гідності, європейський та євроатлантичний вибір», – підкреслили у Русі.

Крім того, висловили жаль, що патріоти діють порізно та сконцентровані на взаємних суперечках і політичній боротьбі одне проти одного.

«Сьогодні патріотичні сили поки діють порізно, часто сконцентровані на взаємних суперечках і політичній боротьбі одне проти одного або сперечаються стосовно другорядних проблем. Це посилює загрози для української державності. Ми, представники громадянського суспільства, закликаємо всі державницькі сили почати діяти разом і сформувати єдиний український громадсько-політичний фронт, щоб дати відсіч Кремлю та його агентурі, захистити український гуманітарний простір, відновити обороноздатність країни, припинити політичні репресії. Ми закликаємо всіх, хто вважає себе патріотом України, відкласти розбіжності і об’єднати зусилля у парламенті й місцевих радах та всюди, де цього вимагають інтереси України», – наголошують вони.

І закликають всіх, хто вважає себе патріотом, об’єднати зусилля у парламенті й місцевих радах.

«Пропонуємо невідкладно розпочати координацію задля формування спільних вимог, спільного плану дій та побудови суспільної платформи української єдності», – підсумували в РОК.

Заяву вже підписали багато відомих проукраїнських людей, політиків, громадських діячів. Загалом більше 100 підписів.