субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Covid-19: У Microsoft заявили про хакерські атаки з боку Росії та Північної Кореї

Події

Covid-19: У Microsoft заявили про хакерські атаки з боку Росії та Північної Кореї

views98

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Наразі йдеться про сім відомих компаній, які безпосередньо залучені до дослідження вакцин та лікування Covid-19. Кілька атак досягли мети. Хакери прикидались працівниками ВООЗ.

Про це повідомляє blogs.microsoft.com.

Зазначається, що всі атаки були здійснені хакерами з Росії та Північної Кореї.

«В останні місяці ми виявили кібератаки з боку трьох національних державних суб’єктів, націлених на сім відомих компаній, які безпосередньо займаються дослідженнями вакцин і методів лікування Covid-19. У число цілей входять провідні фармацевтичні компанії і дослідники вакцин в Канаді, Франції, Індії, Південної Кореї і США», – йдеться в повідомленні.

У «компаніях-жертвах» вакцини проходять різні етапи клінічних випробувань.

«Серед цілей більшість – виробники вакцин, у яких вакцини проти Covid-19 знаходяться на різних етапах клінічних випробувань. Одна – це клінічна дослідницька організація, що бере участь в дослідженнях, а інша розробила тест на Covid-19. Безліч організацій, які стали мішенню, мають контракти або інвестиції від державних органів з різних демократичних країн для роботи, пов’язаної з Covid-19», – йдеться в повідомленні.

Вказується, що хакери, серед іншого, зламували особисті акаунти співробітників компаній та, прикидаючись працівниками ВООЗ, використовували фішингові розсилки.

«Cerium займався цільовим фішингом електронних листів, використовуючи теми Covid-19, маскуючись під представників Всесвітньої організації охорони здоров’я. Більшість цих атак було заблоковано засобами захисту, вбудованими в наші продукти. Ми повідомили всі організації, які зазнали атаки, і в разі успіху атак запропонували допомогу», – повідомили у Microsoft.

Крім того, зазначено, що президент Microsoft Бред Сміт брав участь в Паризькому форумі світу, де закликав уряди вжити більше заходів, при цьому не тільки проти державних органів, а й злочинних угруповань.

«Microsoft закликає світових лідерів підтвердити, що міжнародне право захищає медичні установи, і вжити заходів щодо забезпечення дотримання закону. Ми вважаємо, що закон повинен застосовуватися не тільки в тих випадках, коли напади виходять від державних органів, але також і тоді, коли вони виходять від злочинних угруповань, яким уряди дозволяють діяти – або навіть сприяти – в межах своїх кордонів. Це злочинна діяльність, терпіти яку не можна».

У Microsoft заявили, що ці атаки має «засудити усе цивілізоване суспільство» і закликали уряди країн вжити відповідних дій.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі