вівторок, 07 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Цифровий сервіс для резервістів, військовозобов’язаних та призовників запрацював у тестовому режимі

Андрій Вишнівський


Технології

Цифровий сервіс для резервістів, військовозобов’язаних та призовників запрацював у тестовому режимі

views309

02.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

Мета запуску сервісу полягає не тільки у трансформації, а і в спрощенні процедури реєстрації та полегшеного доступу цифрових послуг.

Про це повідомляє АрміяInform

«Це нововведення насамперед стосується тих людей, які внесені до Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних і резервістів і в кого є наявні та правильно оформлені всі необхідні документи. Наразі ця система доступна лише для власників ID-карток. Раніше процедура зміни місця реєстрації займала від трьох днів, часто процес розтягувався на два тижні. Людям треба було відвідувати територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, щоб знятися з військового обліку в одному місті та стати в іншому», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що резервіст, призовник чи військовозобов’язаний повинен зайти в «Дію». Там заповнюється відповідна заява, куди вноситься номер реєстрації. Далі додаток робить запит до Єдиного реєстру. Зрештою відомості до територіальних центрів адмінпослуг після перевірки вносяться автоматично.

На всю процедуру витрачається мінімум часу.

«Електронна послуга «Є-реєстрація» поки що працює у тестовому режимі в кількох територіальних громадах України: Харків, Вінниця, Луцьк, Рівне, Маріуполь, Кривий Ріг, а також у Києві. Звісно, наразі паралельно функціонує теперішній паперовий варіант зміни реєстрації місця проживання. Але наше завдання у майбутньому максимально адаптувати новий сервіс у технічному плані під реалії сьогодення та взагалі відійти від печаток у документах», зауважують автори.

Коментарi (0)