неділя, 02 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Чи буде Трамп шантажувати Україну: розслідування Конгресу США

За кордоном , Новини

Чи буде Трамп шантажувати Україну: розслідування Конгресу США

views92

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Справа, яку починають розслідувати у Конгресі США, стосується можливого впливу на результат найближчих американських виборів.

Її ініціювали одразу три комітети Палати представників. Йдеться про те, що чинний президент Трамп, його адвокат та інші особи з найближчого оточення тиснули на український уряд з метою домогтися сприяння його передвиборчий кампанії на наступний термін.

Публічного розголосу набули декілька фактів.

Комітет Палати представників з питань розвідки, нагляду та закордонних справ звернувся до президентської адміністрації та Держдепартаменту з проханням пояснити спроби «маніпулювання українським правосуддям». Такі формулювання було озвучено раніше без пояснення.

Члени Демократичної партії (в тому числі й особисто Дональд Трамп) раніше ставили питання щодо ймовірного конфлікту інтересів. Син Джо Байдена, суперника Трампа на наступних виборах, Хантер, входив до складу правління газової компанії Burisma. Компанія набула скандальної відомості через підозри, що деякі члени правління ухилялися від сплати податків.

У матеріалах The New York Times йдеться про те, що після попередньої серії звинувачень адвокат Трампа Рудольф Джуліані буз змушений припинити тиск на український уряд. Але останнім часом відновив його: вимагає розпочати розслідування проти політичних опонентів Трампа.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі