понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Чому б відразу не зробити це правилом для всіх росіян? Чи будуть чекати нового конфлікту?

Російська агресія , Суспільство , Право

Чому б відразу не зробити це правилом для всіх росіян? Чи будуть чекати нового конфлікту?

views91

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Сьогодні, 7 січня, стало відомо, що російській блогерці Олександрі Мітрошиній, через приїзд та виступ якої вчора виник конфлікт з активістами та поліцією у Києві, буде заборонено в’їзд в Україну.

Про це повідомила пресслужба МВС України на своїй сторінці Фейсбук.

Повідомлення починається з істини про те, що Крим – це Україна, яка сьогодні окупована і цей окупант – Росія!

«Це ті істини, які ніхто не заперечує і не ставить під сумнів, аж поки в Севастополі не підніметься прапор України!», – написало МВС.

Крим – це окупована частина України! Окупант – Росія!Це ті істини, які ніхто не заперечує і не ставить під сумнів, аж…

Опубліковано МВС України Вівторок, 7 січня 2020 р.

А потім зазначили, що російсько-український кордон блогерка перетнула через залізничний пункт пропуску. Під час перевірки не було встановлення, чи відвідувала вона тимчасово окупований Крим. І через це вона перетнула кордон з нашою державою.

Вказується, що дізнатися про її поїздки до Криму та ставлення до анексії допоміг лише конфлікт.

«Після конфлікту, який стався вчора, прикордонники оголосять про заборону в’їзду блогерці Мітрошиній надалі», – написано у повідомленні.

При цьому не було сказано жодного слова щодо поліцейських, які приїхали на місце за викликом активістів, та замість того, щоб зупинити цей захід чи спробувати розібратися, виволокли самих активістів по підлозі на вулицю і відвезли до відділку поліції.

Нагадаємо. Вчора у Києві поліція затримала та побила активістів «Відсіч», які поставили запитання «Чий Крим?» російській блогерці Олександрі Мітрошиній. До речі, вона не відповіла.

Ми писали, що до СБУ та Державної прикордонної служби після цього інциденту звернулися з вимогою припинити терор у країні та повністю закрити можливість в’їзду російських журналістів, блогерів і політиків.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі