середа, 31 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Чоловіків, які отримали громадянство РФ, повторно призвуть до армії

Новини , Новини окупації

Чоловіків, які отримали громадянство РФ, повторно призвуть до армії

views113

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Молодих людей з ОРДЛО, які отримали російське громадянство до моменту досягнення ними 27 років, військкомати можуть закликати до армії, навіть, якщо вони раніше вже відслужили.

Про це розповіли російські юристи та запропонували не тягнути з переоформленням всіх необхідних документів, бо без військового квитка на території Російської Федерації буде важко жити… і працювати.

«Згідно з Федеральним законом від 7 червня 2013 року «Про військовий обов’язок і військову службу» іноземні громадяни, які проходили службу в інших державах, не звільняються від військової служби в РФ, після отримання російського громадянства. Виняток становлять тільки громадяни Таджикистану та Туркменістану. З цими країнами у Росії підписано відповідний договір», – пишуть російські юристи.

І це легко перевірити, якщо звернутися до офіційних ресурсів та почитати закони.

Чоловіків, які отримали громадянство РФ, повторно призвуть до армії

А далі вони продовжили просвіщати нерозумних громадян фейкових республік, які вирішили отримати російські паспорти та ринулися до Росії за кращою долею.

Зазначається, що у разі, якщо на момент отримання російського громадянства особі не виповнилося 27 років, то після звернення до військкомату його можуть заново закликати для несення служби в армії. За ухилення від військової служби в Росії загрожує штраф в розмірі 200 тисяч рублів, або примусове покарання у вигляді двох років позбавлення волі», – говорять правозахисники.

Що ж до громадян, які на момент звернення вже прожили період призовного віку, то після отримання громадянства РФ їм рекомендують обов’язково звернутися до військового комісаріату та оновити військовий квиток.

«Військовий квиток вважається одним з основних документів в РФ, тому, якщо громадяни ЛДНР планують проживати на території Росії, краще заздалегідь переоформити всі необхідні документи.  Без військового квитка не вийде легально працевлаштуватися, тому можуть виникати і інші серйозні проблеми…», – ніби припечатують юристи наприкінці.

Ми не будемо нічого коментувати, бо кожна людина може сама перевірити цю інформацію або звернутися за коментарем до будь-якого юриста на будь-якій території.

Але рекомендуємо зробити висновки тим, хто зараз мешкає на тимчасово непідконтрольній українському уряду території. Бо може так статися, що отримавши паспорт та громадянство іншої країни, ви у будь-яку мить можете стати її солдатом. З усіма витікаючими звідси наслідками.  

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі