п’ятниця, 12 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Члени ПАРЄ наполягають на зустрічі з Макроном аби почути відповідь про зняття санкційного тиску з РФ

Новини

Члени ПАРЄ наполягають на зустрічі з Макроном аби почути відповідь про зняття санкційного тиску з РФ

views55

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Під час зустрічі у Ризі, яка відбулася влітку цього року, іноземними парламентарями та делегаціями, котрі підтримують Україну в Парламентській асамблеї Ради Європи, було оголошено спільний демарш через «прощення» Росії й узгоджено подальшу спільну роботу.

Про це повідомив голова комітету ВР у закордонних справах та депутат від партії «Слуга народу» Богдан Яременко, який взяв участь у перемовинах.

Члени парламенту тих держав, котрі підтримують Україну, наполягають на зустрічі з президентом Франції Еммануелем Макроном. Як стало відомо, саме під впливом Франції Радою Європи було вирішено зняти санкції з Росії.

«Усі зацікавлені у зверненні до Франції, як головуючої країни, щодо зустрічі з нами для обговорення ситуації й того, яке уявлення мають Макрон і Франція про захист прав людини в РФ», ― зазначив Яременко.

Він пояснив, що депутати планують влаштувати таку зустріч на осінній сесії ПАРЄ. Відомо, що 1 жовтня президент Франції має на меті побувати в Страсбурзі та виступити під час засідання асамблеї.

Разом з тим Яременко не уточнив, чи планує Україна відправляти до Страсбурга делегацію нової ВР для того, аби відновити повноцінну участь в роботі асамблеї. Голова комітету наголосив, що рішення буде залежати від подальшого розвитку подій.

У координаційній зустрічі у Ризі брали участь депутати таких держав-членів Ради Європи, як Польща, Литва, Латвія, Естонія, Україна, Грузія, Швеція та Велика Британія. «Проте лист залишається відкритим для підпису усіх охочих», ― уточнив Яременко.

Як повідомлялось, на скандальній сесії ПАРЄ, на якій було вирішено зняти з РФ санкційний тиск, делегати семи країн оголосили про демарш на знак протесту. Незабаром до них долучилось декілька представників Великобританії та Швеції.