понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Член партії Медведчука зізнався у закликах до відокремлення Криму від України

Політика

Член партії Медведчука зізнався у закликах до відокремлення Криму від України

views83

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Іван Комелов, член партії Віктора Медведчука «Український вибір ‒ Право народу», підтвердив, що закликав до виходу півострова зі складу України.

Про це повідомляє сайт «Бабель».

«Підозру я жодним чином не отримував і жодним чином оскаржувати її не збираюся, оскільки, на мою думку, це замовна справа, спрямована на дискредитацію проведеного у 2014 році референдуму, який відбувся в рамках діючого на той момент в Україні законодавства», ‒ заявив Комелов.

Він також підтвердив, що закликав до виходу Криму зі складу України, і додав, що рішення про проведення так званого «референдуму» прийняла Севастопольська міська рада, а положення про його проведення було розроблено на підставі закону України про референдуми.

Як повідомлялося раніше, Служба безпеки України провела обшуки в офісах громадського руху «Український вибір». Трьом керівникам руху, в тому числі Комелову, оголошено про підозру в державній зраді.

Нагадаємо, що питання про зміну території України вирішуються виключно всеукраїнським референдумом згідно зі ст. 73 Конституції України.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі