четвер, 01 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Чиновник з міста Соледар, який знявся у російському пропагандистському відео, «засвітився» ще у 2014 році у прихильності до РФ

Олександр Слов'янець


Події

Чиновник з міста Соледар, який знявся у російському пропагандистському відео, «засвітився» ще у 2014 році у прихильності до РФ

views438

28.01.2023

Подiлитися у соц.мережах

Чиновник з повністю знищеного  Соледара, який перейшов на бік ворога та знявся у пропагандистському відео мав проросійські погляди.  Він їх особливо не афішував увесь час, починаючи з 2014 року.

Про це нам повідомили мешканці Соледара, які вже давно евакуювалися з міста.                   

Відео, де чиновник Соледарської міської ради Олег Кудрявцев, виклали місцеві мешканці.  У цьому відео Кудрявцев, який працював до повномасштабного вторгнення у відділі інформаційного та комп’ютерного забезпечення, займається дискредитацією ЗСУ та вихваляє найманців з ПВК «Вагнер». 

У 2014 році Олег Кудрявцев брав активну участь у сепаратистських заходах навесні 2014 року, підтримував так звану «руську весну». У СБУ до нього виникли питання, але як у більшості випадків на Донеччині та Луганщині, йому нічого не було пред’явлено.

Під час війни Кудрявцев займався волонтерською діяльністю, їздив у мілітарній формі та бронежилеті. А потім з’явився у пропагандистському відео. Коли саме він встиг перейти на бік ворога достеменно невідомо, але в нього було досить багато шансів перебратися на територію, контрольовану Силами оборони України.

Історія з Кудрявцевим не є якимось там виключенням. Таким же чином поводився мер Святогірська Володимир Бандура, який перейшов на бік окупантів за декілька днів до окупації міста. І потім брав участь у створенні пропагандистських відео.  Така ж історія була з прокурором Старобільської окружної прокуратури Володимиром Кононовим, який знімався у пропагандистських роликах.

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі