четвер, 02 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Чеський експерт відзначив успіх України в інформаційній війні з Росією

Андрій Вишнівський


Новини , Політика

Чеський експерт відзначив успіх України в інформаційній війні з Росією

views94

09.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

Давід Стулік вважає, що наша держава перемагає Російську Федерацію. 

Про це він заявив під час міжнародного форуму в Києві, передає Укрінформ.

«Це не правда, що Україна програла чи програє інформаційну війну. Навпаки, вона однозначно у цій війні перемагає. Якщо запитати зараз будь-якого європейця, чи Україна є фашистською країною, хунтою, то відповідь буде – ні... Звичайно, не можна узагальнювати. Є якісь люди, які у це вірять, але їх не більшість» – зазначив він.

Крім того, чеський експерт згадав початок російської окупації. За його словами, тоді у Європі важко було з визнанням поняття «агресія Росії проти України».

«Я можу вам розказати, як важко було у 2014 році переконати колег у Брюсселі, що Росія є прямим агресором проти України. Але зараз бачимо, що цей наратив, який є повністю відмінним від російського (що це внутрішній конфлікт, що це громадянська війна) вже став таким мейнстрімом у розмовах та заявах європейських інституцій», - наголосив Стулік.

На його думку, російська дезінформаційна операція приносить короткостроковий успіх, згодом вона починає грати проти неї самої. Іншими словами – наративи пропаганди втрачають ефективність.

Важливу роль у протидії пропаганді Росії на переконання Давіда Стуліка відіграють як незалежні ЗМІ, так і центри боротьби з гібридними загрозами, аналітичні й державні установи.

Коментарi (0)