четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Черговий страйк шахтарів на окупованій території: контрольовані ЗМІ мовчать

Новини окупації , Події

Черговий страйк шахтарів на окупованій території: контрольовані ЗМІ мовчать

views91

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

На окупованій території так званої «ДНР» почався черговий страйк шахтарів. Це стало відомо з власних джерел. Не вийшли на роботу гірники на шахті «Зоря», яка знаходиться у Сніжному.

Підтвердження початку страйку є у соціальній мережі ВКонтакті. Але, при цьому, повністю підконтрольні окупаційній адміністрації «ЗМІ» замовчують інформацію про початок страйку.

Що відомо про причину акції гірників?

Причина полягає у несвоєчасній виплаті заробітної плати. Через це друга зміна шахтарів не вийшла на роботу 17 серпня.

Наше джерело вказує на те, що невиплата заробітної плати – це зараз типова ситуація для більшості підприємств, які знаходяться на окупованій території. І стосується це не тільки шахт, а й інших промислових підприємств.

Через хронічну невиплату зароблених коштів шахтарі звільняються. Але це не є гарантією, що при звільненні їм виплатять те, що вони заробили, розповідає джерело.

Цікаво, що на сторінці ВКонтакті шахти «Зоря» немає жодної згадки про те, що почався страйк гірників.  При цьому є запрошення на роботу на шахти Якутії. 

А ось на іншій сторінці «Подслушано в шахте» є підтвердження того, що «Заря» страйкує. Тому є питання, чому ніхто не пише, про те, що розпочався страйк.             

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі