четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Через відпустку адвоката суд по вбивству волонтера перенесли на вересень

Політика

Через відпустку адвоката суд по вбивству волонтера перенесли на вересень

views87

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Слов’янському міськрайонному суді 29 липня розглядалася справа вбивства волонтера з Бахмуту Артема Мірошниченко. Суд вчергове перенесли.

В цій справі є двоє обвинувачених: 16-річний Микола Барабаш – студент місцевого педучилища, який займається змішаними бойовими мистецтвами, та 17-річний Олександр Баришок – колишній студент аграрного ліцею, який вже має судимість за пограбування.

Напад на Артема Мірошниченка стався 28 листопада 2019 року. Від отриманих травм він помер через тиждень.

Слухання у суді відбувалися у режимі відеоконференції. Адвокати обвинувачених знаходилися у суді Бахмуту, прокурор, адвокат потерпілого, потерпілий були у Слов’янську. На засідання привезли й обвинувачених. Минулого разу вони віртуально були присутні на суді теж в режимі відеоконференції, бо знаходилися у Артемівському слідчому ізоляторі. Барабаш та Баришок відмовилися 25 червня брати участь у засіданні суду у Бахмуті.

На сьогоднішньому засіданні суду з’ясувалося, що немає одного з адвокатів обвинувачених через його відпустку. Тому суд не мав змоги розглядати справу по суті, але обрав продовження запобіжного заходу на 60 діб. Для цього у суд призначив одному з молодиків безоплатного адвоката.

Суд призначив наступне засідання на 3 вересня.

Треба нагадати, що суди Бахмуту та Слов’янська розглядають цю справу вже з кінця минулого року.

Брат загиблого Сергій дуже обурюється через те, що розгляд справи постійно переноситься. Минулого разу справа не слухалася, тому що в одного з адвокатів було інше судове засідання. Крім того, на минуле судове засідання представників громади не пустили у залу суду у Бахмуті, мотивуючи це карантинними обмеженнями.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі