четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Частина депутатів живе в країні «Приват», ризик дефолту великий і варто включатися активістам – Чернєв

Економіка

Частина депутатів живе в країні «Приват», ризик дефолту великий і варто включатися активістам – Чернєв

views75

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Народний депутат пропрезидентської фракції «Слуга народу» Єгор Чернєв заявив, що голосів за законопроєкт №3260 про гарантії неповернення банків колишнім власникам може не вистачити через те, що частина нардепів «живе не в Україні, а в країні «Приват». Тож кредиту від МВФ може не бути, а ризик дефолту в країни дуже великий.

Про це депутат Чернєв написав на своїй сторінці Фейсбук. 

За його словами, для прийняття закону про неповернення банків, а це одна з умов для отримання кредиту від МВФ, може не вистачити голосів. І це є проблема у тій ситуації, в якій перебуває зараз держава.

«Причина проста: частина депутатів з різних фракцій живе не в Україні, а в державі під назвою «Приват». В них все буде добре, особливо, коли їхньому господарю повернуть банк чи виплатять компенсацію за нього. Вистачить на нові машини для всіх. Погано буде лише тим, хто не має «громадянства» країни «Приват». А це – переважна більшість українців», – написав він.

За його словами, підтримати прийняття закону про неповернення банків можуть лише фракції такі групи, яка «Європейська солідарність», «Голос», «Довіра», а також частина фракції «Слуга народу».

«На жаль, інша частина депутатів різних фракцій та груп так чи інакше знаходяться на фінансуванні групи «Приват» або пов’язані з нею спільними інтересами. Ми боремося за українську державність з РФ та епідемією, але можемо її втратити через Іуд, готових продати країну за 30 срібняків», – написав він.

І закликав усіх небайдужих українців включитися та змусити нардепів голосувати та переконати важливості прийняття закону про неповернення банків.

«Кожен голос сьогодні важливий. Тільки разом ми зможемо протистояти силі великих грошей та змусити своїх обранців не продавати країну приватним структурам», – додав він..

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі