четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Call-центр ООС розповів, які обмеження діють в зоні проведення ООС

Call-центр ООС розповів, які обмеження діють в зоні проведення ООС

views94

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У зв’язку з великою кількістю звернень громадян щодо режиму, який було введено для запобігання поширенню і протидії COVID-19 пресслужба ООС надала роз’яснення на найбільш актуальні питання.  

Обмеження на пересування в районі проведення Операції Об’єднаних сил не торкнуться мешканців Донецької та Луганської областей, гуманітарних місій та людей, які забезпечують життєдіяльність регіону. 

Так, представники Об’єднаних сил пояснили, що особам, які мають місцеву реєстрацію не вводиться обмеження на пересування в межах та між Донецькою та Луганською областями. Громадяни також мають право проїжджати на ці території зі сторони Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей.

При цьому громадянам не рекомендується без вагомих причин залишати райони постійного проживання.

Крім того, в’їжджати на територію Донецької та Луганської областей можуть:

  • громадяни, які володіють нерухомістю в цих областях;
  • особи, які слідують до місця праці при пред’явлені відповідної довідки від роботодавця;
  • особи, які мають важливу причину, яка підтверджується відповідними документами, наприклад, смерть близьких родичів та членів сім’ї;
  • особи, які пересуваються між областями для здійснення лікування в особливо важких випадках, вагітним жінкам та особам, які їх супроводжують;
  • приватні підприємці, організації, підприємства, які здійснюють забезпечення життєдіяльності регіону за пред’явлення відповідних документів

Також окремі рішення можуть прийматися на пропуск осіб, які мають вагомі причини гуманітарного характеру або критичні життєві обставини при наявності підтверджуючих документів.

Вказується, що всі громадяни проходитимуть «через визначені командуванням Об’єднаних сил блок-пости з обов’язковим температурним скринінгом без винятку усіх громадян та посадових осіб з дотриманням визначених раніше процедур».

Пресслужба закликала звертатися за додатковою інформацією до Call-центру Об’єднаних сил:

0 (800) 50-04-10
(097) 988-90-40
(095) 127-58-52
(044) 454-44-99

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі