понеділок, 03 жовтня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Бєдняков дав пораду російським окупантам, які влаштували концерт на «Азовсталі»

Андрій Кущенко


Lifestyle

Бєдняков дав пораду російським окупантам, які влаштували концерт на «Азовсталі»

views896

06.08.2022

Подiлитися у соц.мережах

Відомий український телеведучий Андрій Бєдняков відреагував на "благодійний концерт" у його рідному Маріуполі, який організували окупанти на руїнах заводу "Азовсталь". Шоумен порадив загарбникам "зібрати речі у чорний пакет та звалити з міста".

Звернення до військових злочинців Бєдняков розмістив у своїх InstaStories. Знаменитість вкотре шокувала цинічність вчинків російської сторони, яка наважилася влаштувати свято для окупантів у місці, де від їхніх же рук гинули українські діти та дорослі.

"Новини із Задзеркалля. "Асвабадітєлі" дали концерт на території заводу "Азовсталь". На території заводу, де гинули люди. Цивільні. Жінки. Діти", – прокоментував витівку Бєдняків.

Він опублікував фрагмент запису з виступу. На ньому виконавець із гітарою співає трек "Мы не оставим города свои", що додає ситуації ще більшої безсоромності. У тексті пісні є наступні рядки: "Мы не оставим города свои! / Мы обязательно дойдём! / Нас крепко держат руки нашей земли! / Мы свои пeсни допоём! / Не теряют доброты наши руки / И даже можно нашим солнцем согреться / Великий город сквозь победы и муки / Уже не раз прошёл, ведь мы в его сердце".

Бєднякова, який народився і виріс у Маріуполі, такий акт цинізму не міг залишити байдужим.

"Поставити хриплого в джинсівці з гітарою і засаленим, як і його джинси, волоссям. Заспівати пісню про віру і камінь – виконано. Зібрати речі в чорний пакет і звалити з Маріуполя – завантажується", – висміяв загарбників телеведучий.