понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Бужанський закидає Коляді підтримку та захист «вбивць»

Новини

Бужанський закидає Коляді підтримку та захист «вбивць»

views78

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Одіозний депутат партії «Слуга народу» Максим Бужанський, затятий критик Революції гідності та її учасників, прихильник антімайдану, вчергове пробив дно. Сьогодні він похизувався своїм спілкуванням з міністеркою у справах ветеранів Оксаною Колядою, де ставив питання про те, що міністерство захищає «вбивць».

«Немножко поболтали с министром по делам ветеранов Колядой об обвиняемых в убийстве Бузины, которых она трепетно оберегает и финансирует. Простите за качество видео, в вопросах интервью, я как премьер в экономике», – написав він у своєму телеграм-каналі і додав відео.

Нардеп підійшов до Оксани Коляди та уточнив, чи це вона перед ним, а потім почав задавати питання з приводу того, чому міністерство у справах ветеранів співпрацює з вбивцями.

Зокрема, мова йшла про тих, хто зараз проходить у справах про вбивства Бузини та Шеремета. На слова про «презумпцію невинуватості» він заявив, що знає про це, але все одно продовжував задавати питання чому Коляда їх захищає. Згадав навіть допис у Фейсбуці про те, що Міністерство у справах ветеранів буде тримати під контролем справу про вбивство журналіста Шеремета, у якій звинувачують ветеранів та волонтерів АТО.

«У мене ще одне питання. Генеральний прокурор, міністр МВС та президент давали пресконференцію з приводу вбивства Шеремета. А ви мали свою думку. Вам ця ваша думка не заважає працювати у Кабінеті міністрів?», – запитав Бужанський.

Оксана Коляда декілька раз сказала Бужанському, що поки суд не визнає цих людей винними у злочині, вони залишаються невинуватими і мають право отримувати допомогу.

«Тобто ви вважаєте нормальним, що раз за разом ви опиняєтесь на одній стороні з людьми, яких звинувачують у вбивствах?», – продовжив нардеп.

Коляда вчергове повторила свої слова…

«Я прийшла в уряд працювати для ветеранів. І вони мають на це право. Тому ще раз повторюю: в Україні діє презумпція невинуватості. Поки суд не визнає особою винною, вона вважається невинуватою», – сказала міністерка.

Після чого він заявив, що «ці особи дискредитують ветеранів».

Міністерка у справах ветеранів не стала більше продовжувати таке спілкування і пішла. А нардеп з радістю виклав цей допис у свій телеграм-канал.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі