субота, 03 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Бужанський поширив спростований фейк і порівняв подію з  погромом євреїв – нардепи звернулись до СБУ

Події

Бужанський поширив спростований фейк і порівняв подію з погромом євреїв – нардепи звернулись до СБУ

views82

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Народні депутати з фракції «Європейська Солідарність» Микола Княжицький та Олег Синютка звернулись до СБУ та ДБР з вимогою розслідувати дії народного депутата з фракції «Слуга народу» Максима Бужанського щодо поширення спростованого фейку про побиття людини через кашель. Цей фейк спростувала СБУ, а під час затримання інтернет-агітатора заявила, що він є роботою російської пропаганди.

Однак Бужанський не лише поширив фейкове відео про нібито побиття у Львові людини через його кашель в автобусі, а ще й порівняв цю подію зі злочинами часів Другої Світової війни.

Про це повідомляється на сайті партії «Європейська солідарність».

У повідомленні вказується, що народному депутату не вистачило просто поширення цього фейку, він ще й згадав при цьому нацистів часів Другої Світової війни. І підкреслили, що це є антиукраїнська провокація та пропаганда. Крім того, Бужанський назвав Львів «центром бандерівщини».

«Чистий фейк, бо жодного такого випадку у Львові не було. Але фейку депутату від «слуг» було мало – він порівняв цю ситуацію з погромом євреїв у липні 1941 року, що стався після приходу нацистів до нашого міста. Мета цієї антиукраїнської провокації очевидна: показати, що «у Львові нічого не змінилося з 1941 року» і вже почалися погроми в «центрі бандерівщини». Методи провокаторів не змінилися від десятиліть: та сама брехня, те саме намагання виставити мешканців Львова і Галичини та України загалом, як недостойних жити в цивілізованій Європі», – зазначив Синютка в Фейсбук.

Звернення направлено правоохоронцям сьогодні, 23 березня.

Синютка додав, що для українців і мільйонів туристів з усього світу Львів – це символ європейської України, гостинності, толерантності та поваги до багатонаціональної історії міста. І держава має рішуче відповісти на такі дії нардепа.

«Разом із колегою з фракції Миколою Княжицьким депутатом від ЄС і від Львова, ми звернулися до СБУ і ДБР, щоб вони розслідували цю чергову спробу посварити українців з різних регіонів країни і посіяти міжнаціональну ворожнечу. Держава має реагувати рішуче, особливо в теперішніх обставинах, коли завданням всіх українців і влади зокрема є боротьба з пандемією коронавірусу», – заявив Синютка.

Нагадаємо. СБУ повідомили, що у Дніпрі припинили діяльність одного з інтернет-агітаторів, який публікував у соцмережах неправдиву інформацію про поширення COVID-19 в Україні, закликав до порушення конституційного ладу та територіальної цілісності України на завдання «куратора» з Росії. Крім того, саме у нього під час обшуку було виявлено скандальне відео про бійку в міському транспорті через кашель.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі