четвер, 08 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Бутусов заявив, що заяви Кравчука не мають ніякого впливу на РФ і потрібні лише для введення в оману українців

Суспільство

Бутусов заявив, що заяви Кравчука не мають ніякого впливу на РФ і потрібні лише для введення в оману українців

views92

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Голова делегації України у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук своїми заявами по Донбасу виконує завдання Офісу президента, і «це свідоме введення в оману виборців». При цьому сам Кравчук «балансує між ОП і своїм багаторічним другом Медведчуком».

Про це розповів журналіст Юрій Бутусов у коментарі Gazeta.ua.

За його словами, заяви Кравчука про можливі вибори в ОРДЛО в наступному році – це інформаційна війна проти власних громадян.

«Абсолютно пусті слова, маячня. Навіщо такі вкиди? Це позбавлено будь-якої логіки. Ніяких ознак виведення військ нема. Російське командування посилює свою військову присутність. Пришвидшує роздачу паспортів РФ на окупованих територіях. Жодних дій з боку України, які могли б цьому завадити, нема», – сказав він.

Він зазначив, що на Росію та підтримувані нею окуповані території в обличчі «влади» такі заяви давно ніякого впливу не мають.

«Росія реалізовує свою послідовну стратегію на Донбасі і в Криму. Україна – ні. Влада продовжує розповідати українцям, що якийсь мирний процес відбувається. Це свідоме введення в оману виборців. Нема жодних підстав говорити про Мінські угоди з 2017 року, коли Росія вийшла зі складу Спільного центру контролю та координації. Єдиним центром зменшення ескалації, який був у Мінських угодах, – це був СЦКК. Після того, як Російська Федерація зняла з себе відповідальність, сенс Мінських угод зник», – заявив журналіст.

Крім того, Бутусов додав, що президенту кілька разів вже казали, що змінювати Мінські угоди не будуть. Проте сам Кравчук «балансує» між Зеленським і Медведучком.

«Багато разів попереджали Зеленського, що реанімувати Мінські угоди йому не вдасться. Але керівництво України відкидає будь-який здоровий глузд, не аналізує ситуацію. Зараз це продовження гри, щоб далі дурити виборців і втримувати рейтинг президента. Кравчук виконує завдання Офісу президента. І балансує між ОП і своїм багаторічним другом Медведчуком», – заявив журналіст.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі