четвер, 19 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Була одна аптека на 3 селища в ОРДЛО – закрили

Новини , Новини окупації

Була одна аптека на 3 селища в ОРДЛО – закрили

views56

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У курортному смт Сєдове Новоазовського району Донецької області та двох сусідніх селищах, розташованих на непідконтрольній Україні території, немає жодної діючої аптеки. Про це повідомляють місцеві жителі в соціальних мережах.

За словами очевидців, єдина на три села аптека працювала в Сєдовому, але й вона була закрита після закінчення сезону відпочинку. Тепер людям доведеться добиратися до найближчої аптеки на таксі, витрачаючи при цьому чималі суми.

Раніше тут працювали 3 аптеки, але тільки влітку – коли сезон для відпочинку. Але для місцевих жителів завжди була відкрита одна аптека, де вони могли купувати собі ліки. Цього року закрили і цю єдину можливість лікуватися.

«В Сєдовому із закриттям сезону закрили єдину аптеку. Три села Холодне, Обрив і Седове залишилися без аптеки !!! Найближчі тільки в Новоазовську, таксі з Холодного до Новоазовська і назад коштує 700р. з обриву 600р. з Седово і назад 500р. будемо лікуватися народними засобами», – написано у повідомленні.

Разом з тим, люди у коментарях пишуть, що треба купувати ліки «про запас».

«Цікаво, у Вас діти є?! Ви ніколи не помічали, що вони мають особливість хворіти у вихідні, святкові дні та вночі! і це часто неочікувана ситуація… І починаєш кидатися в пошуках ліків, аптек… та й у кожної людини трапляються несподівані напади, перший раз, гіпертонії, алергії, цукрового діабету, астми … трапляються травми.. да і просто вірусні інфекції … як можна це все передбачити і закупити заздалегідь в аптеці?!», – відповідає інша жінка.

Була одна аптека на 3 селища в ОРДЛО – закрили