четвер, 08 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Будівництво Кримського мосту: ЄС знову розширив перелік санкцій

Економіка

Будівництво Кримського мосту: ЄС знову розширив перелік санкцій

views66

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Рада ЄС вирішила доповнити перелік індивідуальних санкцій проти осіб та організацій, які підривають цілісність і суверенітет України.

До оновленого санкційного списку увійшли генеральний директор Grand Service Express Олександр Ганов та заступник генерального директора з інфраструктурних проектів «Стройгазмонтаж» Леонід Риженкін.

Також під санкції потрапили «Ленпромтранспроект»,  Дирекція будівництва залізниць Беркакіт-Томмот-Якутськ, Кримська залізниця та Кримська перша страхова компанія.

Ці дані були опубліковані в четвер в «Офіційному віснику» ЄС.

Компанія Ганова здійснює залізничне сполучення з Кримом. Підприємство, де працює Риженкін, контролювало будівництво Кримського мосту.

Згідно з опублікованим документом, брали участь у проекті незаконного підключення залізничної інфраструктури ВАТ «Ленпромтранспроект», АТ «Будівництво залізниць Беркакіт-Томмот-Якутськ», Федеральне державне унітарне підприємство “Кримська залізниця”, Перша страхова компанія «Крим» і «Росія».

«Ці Регламенти набувають чинності з дня їх опублікування в Офіційному віснику Європейського Союзу», – йдеться в резолюції.

Рада приймає рішення за письмовою процедурою. Обмежувальні заходи, передбачені індивідуальними санкціями, накладають заборону на поїздки до ЄС і заморожування фінансових активів у Європейському Союзі.

Нагадаємо. Вперше індивідуальні санкції ЄС проти приватних осіб та організацій, які «підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України» були введені 17 березня 2014 року.

Також ЄС прийняв економічні санкції проти певних галузей російської економіки та обмежувальні заходи «у відповідь на незаконну анексію Криму та Севастополя».

«Перелік осіб та організацій, до яких застосовуються санкції, постійно переглядається і періодично оновлюється Радою», – сказав Брюссель.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі