неділя, 04 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Британський полковник Ґлен Ґрант: Армія Путіна не у найкращому стані (відео)

За кордоном , Суспільство , Події , Політика

Британський полковник Ґлен Ґрант: Армія Путіна не у найкращому стані (відео)

views138

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Найближчим часом президент РФ Володимир Путін не піде на повномасштабну війну з Україною. Незважаючи на те, що Росія намагається продемонструвати на навчаннях, він добре знає справжній стан своїх збройних сил.

З такою заявою виступив полковник британської армії у відставці, ексрадник міністра оборони України Ґлен Ґрант в етері програми «Студія Захід» з Антоном Борковським на Еспресо.TV.

«Усі велики, масштабні навчання в Росії є підготовкою до можливих масштабних дій в Україні. Велике питання – коли Путін відчує, що настав той час і що всі зірки зійшлися. Я думаю, він переймається, що це не матиме успіху. І це одна з причин, чому він не йде на завоювання», – сказав експерт.

За його словами, потрібно відрізняти відправку до України 150-200 «зелених чоловічків» зі спецназу й використання усієї армії.

«Його армія не в найкращому стані. У нього багато старих танків та автомашин, багато людей, які, чесно кажучи, є алкоголіками. Система керівництва армією також не в порядку. Вона гірша у багатьох випадках, ніж в українській армії. Я не думаю, що багато російських солдатів будуть готові померти. І я думаю, в Кремлі це знають. Шойгу це знає. Спеціальні сили – це одне, вони кваліфіковані й оплачувані, а ось пересічні солдати – це інше», – заявив він.

На думку британського полковника, росіяни і самі розуміють ризик. І справа навіть не в тому, що українська армія краще – вона буде битися. І битися відчайдушно.

«Для росіян перехід через ваш кордон саме з такими солдатами є великим ризиком. Для них це дуже великий ризик і вони знають, що українська армія буде воювати. Зараз навіть не важливо наскільки ваша армія краща, але вона точно битиметься. Українська армія вже не повторить Дебальцеве чи Іловайськ. Вони вже набагато кращі та сильніші за тамті часи і вони не здадуться, коли росіяни перейдуть кордон. І Путін це знає», – пояснив Ґлен Ґрант.

Крім того, Пунін зараз зайнятий Білоруссю.

«І думаю, зараз він не може собі дозволити мати дві проблеми одночасно», – додав він.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі