неділя, 27 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Брудні технології російських виборів та примусова участь в них громадян з ОРДЛО

Медіа-група Патріот Донбасу


Нам пишуть

Брудні технології російських виборів та примусова участь в них громадян з ОРДЛО

views226

20.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

В неділю 19 вересня в Росії завершилися вибори депутатів Держдуми, в 12 регіонах - губернаторів, ще в 39 - депутатів закзборів. Цього разу голосування проходило в новому форматі – депутатів та губернаторів обирали три дні. Також виборці мали можливість проголосувати онлайн.

Російська влада запевняє, що явка побила всі рекорди.

Також цього разу влада вирішила залучити до виборів мешканців окупованого Донбасу, які мають паспорт громадянина РФ. 

Депутати Держдуми, пропагандисти та чиновники, так звана «влада ДНР» активно закликали мешканців окупованих територій Донецької та Луганської областей брати учать у виборчому процесі, який більше нагадує фарс.

Наприклад, так званий «депутат Народної Ради ДНР» Олег Онопко закликав жителів «республіки», які мають громадянство Російської Федерації, скористатися своїм конституційним правом і взяти участь в голосуванні на виборах до Державної Думи Російської Федерації.

Таким чином явка на голосування й побила рекорди. 

Як з’ясувалося, паспорт мати було зовсім необов’язково тому, що видавали його одразу перед голосуванням на виборчій дільниці а Ростовській області, куди людей доставляли автобусами.

Не складно зрозуміти, що про чесні вибори можна тільки мріяти. 

Спостерігачі розповідають про численні порушення: камери відеоспостереження завішували ганчірками, надомне голосування проводили на розкладних столиках і пеньках у магазинів або просто на лавочках.

Втім, у російському Центрвиборчкомі називають розповіді про фальсифікації фейком, скаржаться на кібератаки та заявляють, що порушень на виборах цього року стало набагато менше, ніж раніше.

«Виходить, що вкиданням зараз намагаються обізвати елементарне голосування людей, які отримують до дев'яти бюлетенів. Ми розвінчали з вами випадки про каруселі: кілька курсантів заблукали, прийшли не на ту ділянку. Ми кожен такий випадок будемо розвінчувати. У той же час є реальні порушення, які, на жаль, можуть бути і вони є. Ми теж з вами їх будемо розглядати, і ми будемо перед вами звітувати про те, які заходи ми приймаємо. Для цього ми і зробили цю систему максимально прозорою, щоб будь-яке порушення виходило на поверхню. Щоб все таємне ставало явним», ‒ заявила голова ЦВК Ела Памфілова.

Проведення таких «чесних виборів» має тільки одне значення ‒ Росія не збирається дотримуватись Мінських угод.  Російська влада у такий спосіб  визнала, що не може бути посередником в переговорах тому, що є безпосереднім учасником та організатором війни на Донбасі.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі