вівторок, 07 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Британія продовжить відправляти кораблі у Чорне море поблизу Криму

Наталя


За кордоном

Британія продовжить відправляти кораблі у Чорне море поблизу Криму

views695

25.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

Велика Британія заявила, що продовжить відправляти військові кораблі Королівського флоту біля Криму після інциденту з британським есмінцем та російськими кораблями поблизу тимчасово окупованого півострова.

Про це повідомив міністр оборони Великої Британії Бен Воллес у коментарі виданню «The Times», передає «Укрінформ».

 

«Королівський флот завжди буде дотримуватися міжнародного морського права, і йому ніщо не буде перешкоджати у мирному проході», — наголосив Бен Воллес.

 

Водночас, міністр охорони навколишнього середовища Великої Британії Джордж Юстіс заявив, що британський есмінець «Дефендер» 23 червня 2021 року здійснював легальний прохід згідно з міжнародним правом до Грузії через Україну. 

Зазначається, що на запитання журналістки «Sky News», чи кораблі Великої Британії знову підуть біля окупованого Криму, він відповів, що так, адже Британія ніколи не визнавала анексії Криму Росією.

Нагадаємо, що 23 червня Міноборони Росії заявило, що російські військові та прикордонники відкрили «попереджувальний» вогонь і зробили «попереджувальне» бомбометання по курсу британського есмінця «Дефендер», у той момент, коли він проходив поблизу берегів окупованого Росією Криму.

Втім Міноборони Великої Британії спростувало заяву Росії щодо відкриття будь-якого попереджувального вогню по есмінцю «Дефендер».

Також у британському відомстві зазначили, що корабель Королівського флоту здійснював мирний прохід територіальними водами України згідно з міжнародним правом.

Коментарi (1)

udaloy183@ukr.net (5 місяців тому)

Коментарiй було видалено по причині : "заклики до насильства"