неділя, 02 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Бойовики передали Україні тіло військового, який зник 3 квітня

Новини , Російська агресія , Події

Бойовики передали Україні тіло військового, який зник 3 квітня

views229

07.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

На КПВВ Мар’їнка російські окупанти передали тіло загиблого військовослужбовця 10 гірсько-штурмової бригади «Едельвейс», який зник 3 квітня з місця, де жодних бойових зіткнень не було.

Про це повідомляє прес-служба 10 гірсько-штурмової бригади у Фейсбук.

 

 

«3 квітня, у вечірній час, було виявлено зникнення військовослужбовця (ім’я з етичних міркувань повідомляти на даний час ми не будемо), без зброї. В місці зникнення військовослужбовця жодних бойових зіткнень зафіксовано не було. Військовослужбовець, попри нетривалий час проходження служби, в нашому підрозділі характеризувався позитивно, зауважень зі сторони командування не було. Спортсмен, прихильник здорового образу життя», розповіли у пресс-службі.

 

Російські терористи розповсюдили інформацію про те, що нібито 4 квітня, внаслідок бойового зіткнення, біля населеного пункту Шуми, загинув військовослужбовець бригади, а командування частини тривалий час приховує інформацію про його загибель.

 

У 10-й ОГШБр заявили, що командування частини негайно прийняло рішення розпочати пошуки військовослужбовця, але першочергові пошукові заходи не дали позитивного результату. Про факт зникнення військовослужбовця повідомили всі відповідні служби.

 

Що трапилось з військовослужбовцем наразі не відомо. Розглядаються версії різні, у тому числі: втрата орієнтування і навіть викрадення.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі