четвер, 28 жовтня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Бойовиків з окупованих Криму та Донбасу не беруть до «ПВК Вагнера»

Наталя


За кордоном

Бойовиків з окупованих Криму та Донбасу не беруть до «ПВК Вагнера»

views175

28.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

Російська «приватна військова компанія Вагнера» розпочала набір найманців для «роботи» у Малі, за виключенням осіб, які воювали на тимчасово окупованій території Криму та Донбасу.

Про це повідомила «Російська служба BBC».

За інформацією, набір чоловіків від 23 до 45 років до лав «ПВК Вагнера» проводять на полігоні Молькіно в Краснодарському краї для виїзду в Малі. Влада республіки, яка пережила за рік два перевороти, раніше начебто зверталася до російської ПВК з проханням про допомогу.

Зазначається, що оголошення про набір стали з'являтися на пов'язаних з ПВК сторінках в соцмережі «ВКонтакте». Набирають в ПВК різних фахівців від перекладачів з французької та медиків до саперів, мінерів, операторів і механіків БПЛА.

Разом із тим, у ПВК припинили брати вихідців з України. Окремо у всіх оголошеннях уточнюється, що заборона стосується вихідців з окупованих територій Донецької, Луганської областей та Криму.

Згідно з повідомленням ВВС, така заборона викликає певне обурення у багатьох «учасників бойових дій на сході України».

Крім того, у ПВК не беруть громадян Грузії.

Повідомляється, що мінімальна зарплата у ПВК починається від 150 тисяч російських рублів (трохи більше за 2000 доларів) на місяць, але в 90% випадків вона буває значно вище.

 

Коментарi (0)