субота, 22 січня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Бойовик терористичної «ЛНР» добровільно здався у полон українським військовим

Константинова Ольга


Війна , Події

Бойовик терористичної «ЛНР» добровільно здався у полон українським військовим

views2021

30.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

28 вересня, близько 17.30, 23-річний терорист так званої «ЛНР» добровільно здався у полон українським військовим.

Як повідомляє пресслужба Об’єднаних сил,чоловік, озброєний автоматом, прийшов на позиції однієї з механізованих бригад зі складу Об'єднаних сил та добровільно здався в полон.

«Ми саме перебували на бойовому чергуванні і стежили за допомогою засобів спостереження, щоб унеможливити прохід ворожих ДРГ. Побачили, що у напрямку наших позицій рухається якась невідома особа. Уважно слідкуючи, ми максимально близько підпустили того хто йшов. За декілька хвилин зрозуміли, що це військовий зі зброєю. Коли він підійшов впритул до нашого спостережника – ми швидко обеззброїли його і одразу ж доповіли своєму командиру», ‒ розповіли військовослужбовці.

Повідомляється, що молодший сержант проходив службу в 6 окремому мотострілецькому полку, що базується у тимчасово окупованій Кадіївці, на посаді механіка-водія.

До російського незаконного збройного формування його привів рідний батько у 2016 році, як тільки хлопець досягнув повноліття. Новобранцю пообіцяли високу зарплатню та видали зброю. Серед російських найманців він вперше спробував наркотики та став наркозалежним. За словами терориста, наркотики та алкоголь у його підрозділі цілком звична річ. А дисципліна як поняття – відсутня взагалі.

Хлопець вирішив добровільно перейти на підконтрольну Україні територію через знущання та постійне приниження як від російських кураторів, так і від своїх співслужбовців. Його не зупинили навіть мінні поля, які понаставляли терористи перед своїми позиціями, та можливість просто бути розстріляним своїми ж бойовиками у спину.

Наразі із ним працюють слідчі.