вівторок, 28 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Бої точаться на околицях Сєвєродонецька, поранено волонтера - Гайдай

Світлана Макарова


Російська агресія

Бої точаться на околицях Сєвєродонецька, поранено волонтера - Гайдай

views53

21.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

На околицях Сєвєродонецька тривають бої з російськими загарбниками. Знову внаслідок російських обстрілів горів «Азот». На Луганщині є загиблі та поранені, серед яких волонтер.

Про це повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

Зазначається, що ще зранку 20 травня росіяни обстріляли школу, у підвалі якої із початку війни ховалися жителі нових районів Сєвєродонецька. Як наслідок, дві людини загинули на місці, ще трьох госпіталізовано. Двоє загиблих та поранена – члени однієї родини.

Ввечері поблизу свого будинку в Сєвєродонецьку загинули чоловік і жінка. Двох жінок вбито російськими обстріли в Лисичанську та Привіллі.

«А ще ми маємо пораненого в ногу волонтера, який працював в гуманітарному штабі в Сєвєродонецьку. За день – близько 50 зруйнованих будинків. Важко порахувати, скільки житла щодня нищать в селах Гірської та Попаснянської громад, які регулярно страждають від авіації. Однак тільки в Лисичанську за добу пошкоджено 23 будинки, у сусідньому Привіллі – 16. П’ять – у Сєвєродонецьку, – зазначив Сергій Гайдай. – Також росіяни відкрили вогонь по школі та об’єднанню «Азот» – там сталося займання градирні, пожежу ліквідовано, полум’я не розповсюдилося на виробничі цехи, що поряд. Не менш гаряче було в Лисичанську, де виникло загоряння бункеру з вугіллям на шахті».

Очільник Луганщини повідомив, що наразі бої точаться на околицях Сєвєродонецька.