субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Бородянський розповів про своє ставлення до консультантів телеканалу для ОРДЛО – ведучих з телеканалу Медведчука

Новини , Політика

Бородянський розповів про своє ставлення до консультантів телеканалу для ОРДЛО – ведучих з телеканалу Медведчука

views95

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський заявив, що лише 19 лютого дізнався про консультації ведучих телеканалу «112 Україна» Володимира Полуєва та Анни Степанець для журналістів нового телеканалу для тимчасово окупованих територій. Канал має з’явитися в ефірі у березні замість телеканалу іномовлення UATV.

Про це Бородянський сказав в ефірі «Громадського»

За його словами, він лише вчора, 19 лютого, дізнався про те, що консультантами журналістів стали ведучі проросійського каналу «112 Україна», який юридично належить нардепові від «Опозиційної платформи – За життя» Тарасові Козаку, близькому соратнику Віктора Медведчука. Фактичним же керівником називають самого Медведчука, який, до речі, регулярно відвідує свого кума – президента Росії Володимира Путіна.

Бородянський відхрестився від питання і послався на керівника  Юлію Островську.

«Там (на каналі) є керівник, Юлія Островська. Я думаю, що це питання правильно поставити їй. Це операційна діяльність. Вони не погоджують з міністерством цих питань, вони самостійно їх вирішують», – сказав Бородянський.

А після цього все ж визнав, що про участь представників «112 каналу» в діяльності телеканалу для ОРДЛО дізнався раніше. 10 лютого про це повідомила шефредакторка 24 каналу Олена Трибушна, яка мала очолювати інформаційне мовлення нового каналу, проте саме через них відмовилася.

«Тоді мене це не стурбувало», – сказав Бородянський.

Щодо його ставлення до безпосередньої участі працівників проросійського каналу в роботі новоствореного для тимчасово окупованих територій, то Бородянський відповів, що його «непокоїть тільки одне: щоб люди, які працюють на цьому каналі, були людьми, які дотримуються етичних кодексів».

Але додав, що, як громадянин, вважає, що на «112 каналі» є такі журналісти, котрі не дотримуються цих етичних кодексів.

«Я давно не дивився 112-й. Мені важко виокремити в пам’яті конкретні випадки і класифікувати їх. Мені не сподобалось, як інформація подавалась – неповно, перекручено, заангажовано», – сказав Бородянський.

На питання про подальшої участі працівників проросійського каналу у роботі державного мовника він заявив, що «якщо люди займалися антиукраїнською діяльністю, вони мають узагалі нести покарання за таку діяльність, і не мають права працювати в органах державної влади».

Нагадаємо. Раніше міністр культури, молоді та спорту заявляв, що український телеканал з трансляцією в ОРДЛО має запрацювати у лютому 2020 року. Уряд впевнено наголосив, що він зможе конкурувати з російськими телеканалами.

Працюватиме телеканал буде на базі каналу UATV, а його бюджет, за словами Бородянського, перевищуватиме 400 мільйонів гривень.

У жовтні 2019 року міністр Бородянський повідомляв, що новий державний російськомовний канал запрацює за 3 місяці, а дивитися його зможуть 80% жителів окупованих територій.

19 лютого міністр культури, молоді та спорту заявив, що вже підписав розпорядження про оголошення конкурсу на посаду керівника телеканалу, який буде транслюватися на тимчасово окупованих територіях.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі