вівторок, 06 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Болгарія планує скасування заборони на продаж землі іноземцям – обіцяли ЄС

За кордоном , Новини

Болгарія планує скасування заборони на продаж землі іноземцям – обіцяли ЄС

views71

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Болгарії планують дозволити продавати землю сільськогосподарського призначення іноземцям, бо обіцяли при вступі до Європейського союзу.

В парламенті з’явився відповідний проект закону, який внесло Міністерство землеробства. Цей проект частково скасовує заборону на продаж сільськогосподарських земель іноземцям.

Така інформація з’явилась у повідомленні видання «BgNews – Новини Болгарії».

Як пояснила цей намір міністр землеробства Десіслава Танєва, в разі неприйняття такого закону на Болгарію буде накладено штраф, оскільки країна обіцяла це зробити ще при вступі в ЄС, а поки ще діє мораторій.

У проекті передбачено, що сільгосп землю буде дозволено продавати болгарським юридичним особам, заснованим іноземцями. Крім того, у ньому передбачається надання прав на придбання земельних ділянок у власність громадянам Євросоюзу.

Нагадаємо. 13 листопада і в Україні успішно пройшов перше читання у Верховній Раду скандальний законопроект 2178-10, незважаючи на те, що майже по всіх областях України пройшли акції про заборону продажу землі. Він передбачає скасування мораторію на продаж землі сільгосппризначення та створення земельного ринку. За прийняття проголосувало 240 депутатів і переважну більшість з них становить фракція «Слуга народу».

Як стало відомо зі слів представниці Кабміну у ВР Ірини Верещук, президент Зеленський особисто агітував депутатів прийняти його.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі