субота, 10 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Болгарське ЗМІ назвало так звані «ДНР» і «ЛНР» окремими державами

Андрій Кущенко


За кордоном , Події

Болгарське ЗМІ назвало так звані «ДНР» і «ЛНР» окремими державами

views465

08.06.2022

Подiлитися у соц.мережах

Болгарське інтернет-ЗМІ News.bg, яке є частиною європейського медіахолдингу Web Media Group, у своїй новині про «гуманітарну допомогу» Росії окупованим нею ж регіонам України визнало «ДНР» та «ЛНР» окремим державами.

У тексті новини «Росія привезла до України 642 тонни гуманітарної допомоги» редактори порталу вказали, що «вісім гуманітарних акцій за участю Росії відбулися сьогодні в південних областях України, а також у ДНР та ЛНР».

Жодних уточнень про те, що так звані ДНР та ЛНР є окупованими Росією територіями українських Донецької та Луганської областей, новина не містить. Автори надалі лише розшифрували ці абревіатури, назвавши окуповані райони двох українських регіонів – «Донецькою та Луганською народними республіками».

На Facebook-сторінці News.bg (де вказано, що цей ресурс є «першим сайтом новин у Болгарії») можливість коментувати пост із цією новиною обмежений – на відміну від інших новин, які не стосуються війни в Україні.

Українські журналісти звернулися до вітчизняного Міністерства закордонних справ та українського посольства у Софії із проханням розібратися із порушенням міжнародного права болгарським інтернет-ресурсом. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі