понеділок, 05 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Бойовики заявили, що полонений Матюшенко не буде звільнений

Новини окупації , Політика

Бойовики заявили, що полонений Матюшенко не буде звільнений

views69

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Підконтрольне Росії угруповання «ДНР» заявляє, що всі заяви щодо проблем зі здоров’ям українського полоненого – це провокація і надумана ситуація. І що вони не отримували звернень з приводу екстреного обміну через стан здоров’я. (Вчора ми писали, що це звернення передав особисто Координатор від ОБСЄ у тристоронній контактній групі по ситуації на сході України, посол Тоні Фріш).

Про це заявила так звана «омбудсмен «ДНР» Дар’я Морозова.

За її словами, «влада» не отримувала офіційної пропозиції від представників Києва про екстрене обміні полоненого через нібито поганий стан здоров’я.

Нагадаємо, представник ОРДЛО в ТКГ зі сторони України вчора повідомив про звернення до представників «ДНР» щодо екстреного обміну українського полоненого, якого утримують бойовики в окупованій Макіївці. Про передраковий стан, а можливо й онкологію та схуднення за місяць на 12 кг розповіла його дружина Тетяна Матюшенко.

Морозова заявила, що «подібного роду обмін суперечить досягнутим угодам». Більш того, заявила, що Валерій Матюшенко здоровий, а це все – «надумана маніпуляція».

«На даний момент у нього (Матюшенко – ред.) в особистій медичній карті такі захворювання, які вказуються на різних сайтах на Україні, не значаться».

Вона також додала, що «заява про нібито поганий стан здоров’я, який не дозволяє Матюшенко перебувати в ув’язненні, може бути черговий маніпуляцією для залучення уваги до самого процесу обміну».

З інсайдерської інформації Тетяні стало відомо, що замість надання медичної допомоги полоненого Валерія Матюшенко кинули «на яму». Він знаходиться там вже кілька днів. І саме тому у нього вимкнутий телефон, а він не виходить на зв’язок із тещою, як це було раніше в «офіційно» встановлений для цього час.

Дружина Валерія Тетяна Матюшенко сьогодні звернулася до Червоного Хреста з проханням добитися побачення з її чоловіком. Вони повинні побачити, що він живий, перш за все. Крім того, змусити бойовиків або піти на екстрений обмін, або призначити належне обстеження у своїй присутності. Тетяна боїться, що її чоловіка чекає доля тих, хто вже ніколи не повернеться з полону, як це буває там після катувань… Тим більш, на тлі його захворювання.

Також листи будуть направлені канцлерці Німеччини Ангелі Меркель з проханням взяти справу українського полоненого під контроль. Звернення були вже відправлені також ОБСЄ і посол Фріш особисто передавав зміст так званій «владі», яка сьогодні розповідає, що нічого не отримувала…

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі